Kalkulačka povinného ručení – jak funguje

Jak pracuje naše kalkulačka povinného ručení?

Porovnává složitě vypadající nabídky a segmentační schemata vzájemně si konkurujících pojišťoven, které často stojí na jiných datech.

Započítává individuální charakteristiky každého řidiče. Jako je věk, bydliště, povolání apod.

Započítává individuální charakteristiky každého vozidla. Jako je kubatura motoru, stáří vozidla, k čemu je vozidlo používáno

Započítává historii řidiče. Zda jezdí bez nehod, tak mu napočítá nejvýhodnější bonus. V případě občasných nehod najde pro motoristu pojišťovnu, která je v povinném ručení shovívavá a nebo historii povinného ručení příliš nesleduje.

Započítává rovněž akční nabídky pojišťoven a aktuální změny v povinném ručení. Není to sice úplně online povinné ručení, protože některé z pojišťoven jsou skutečně tajnůstkářské, ale do doby než dojdete na pobočku pojišťvovny nebo se sejdetre s pojišťovacím poradcem, bude údaje v kalkulačce povinného ručení opět co nejaktuálnější.

Započítává rovněž jiná pojištění, které můžete mít sjednané u některých pojišťoven a nabídne vám slevu na povinné ručení.

Je toho skutečně mnoho, co naše kalkulačka povinného ručení umí, jen ji vyzkoušejte a využijte ji k vlastnímu prospěchu. A sjednejte si s její pomocí povinné ručení online.

POVINNÉ RUČENÍ KALKULAČKA